Everclear do podłóg lakierowanych 1l

Everclear jest wodnym, antypoślizgowym środkiem do pielęgnacji podłóg lakierowanych, drewnianych, lakierowanego korka (zamknięte pory), PCV i linoleum. Aby Everclear mógł być zastosowany, warstwa lakieru musi być wystarczająco szczelna.

Opakowanie: 1litr
Na opakowaniu znajduje się instrukcja użycia.

Więcej szczegółów

48.780488 zł netto
60,00 zł brutto

Na lakierowanych podłogach drewnianych Everclear można stosować z reguły dopiero po 8-10 dniach. Im bardziej chroniona jest polakierowana podłoga w ciągu pierwszych dni, tym dłuższa jest trwałość lakieru. Najpóźniej przed pierwszym, intensywnym użytkowaniem podłogi należy nałożyć pielęgnację zgodnie z punktem ,,Pierwsza i pełna pielęgnacja".

Nie należy stosować Everclear na podłogach olejowanych, gdyż istnieje niebezpieczeństwo wystąpienia szarych miejsc z powodu działania wody.

Sposób użycia:

Przed użyciem produkt dobrze wstrząsnąć.

Pierwsza i pełna pielęgnacja:

Nierozcieńczony Everclear nanosi się równomiernie na polakierowaną podłogę drewnianą pierwszy raz po lakierowaniu lub po każdym gruntownym czyszczeniu. Prawidłowe zużycie materiału wynosi 3-40 ml/m2 (nierozcieńczony). Do nanoszenia można użyć niestrzępiącej się ściereczki lub tzw. łasiczki.

Bieżąca pielęgnacja:

Do 8-10 litrów wody należy dodać 0,2- 0,3 litra Everclear i tak przygotowanym roztworem przecierać podłogę wilgotną, dobrze wyciśniętą szmatką lub mopem.