W ciągu wielu lat pracy, spośród wszystkich gatunków drewna, najbardziej pokochaliśmy dąb, który stał się naszym flagowym produktem. Drewno dębowe to wyjątkowy materiał, który- dzięki swoim właściwościom- daje wiele możliwości obróbki. Wiedza, doświadczenie i odpowiednie procesy technologiczne pozwalają wydobyć z drewna dębowego to, co najpiękniejsze i uzyskać bogatą paletę kolorów. Stale pracujemy nad nowymi wzorami i odcieniami podłóg, chętnie podejmujemy się również przygotowania zamówień dopasowanych do indywidualnych wskazówek.

Nasza kolekcja obejmuje podłogi z drewna litego oraz podłogi warstwowe dostępne w różnych wymiarach. Podłogę w każdym kolorze możemy przygotować do ułożenia we wzór jodełki, jodełki francuskiej i węgierskiej. Do wybranej podłogi oferujemy dopasowanie schodów, listew oraz montaż.

Kolory podłóg prezentowanych na naszych zdjęciach mogą różnić się od ich kolorów w rzeczywistości.

 

CETUSGAJACARINAAPUSPICTORANTILALEOLYNXOCTANSPEGASUSLUPUSVELAARIESAQUILASCORPIUSANDROMEDATUCANALYRAORIONCRATERSAGITTASERPENSFORNAXCENTAURUSPERSEUSHERCULESMUSCATAURUSDELPHINUSMENSACOLUMBAHYDRAPHOENIXGRUSPAVOWZORY KASETONÓW

Wszystkie wzory kasetonów możemy przygotować w każdym z naszych kolorów. Kasetony mogą być jednokolorowe lub wielokolorowe. Kolory można mieszać dowolnie spośród wszystkich z naszej kolekcji kolorów.

WZÓR IWZÓR IIWZÓR IIIWZÓR IVWZÓR VWZÓR VIWZÓR VIIWZÓR VIIIWZÓR IXHEKSAGONY

JODEŁKI

Podłoga w każdym kolorze może zostać przygotowana do ułożenia we wzór jodełki, jodełki francuskiej i jodełki węgierskiej.

JODEŁKA FRANCUSKAJODEŁKA WĘGIERSKAJODEŁKA KLASYCZNAJODEŁKA