W ciągu wielu lat pracy, spośród wszystkich gatunków drewna, najbardziej pokochaliśmy dąb, który stał się naszym flagowym produktem. Drewno dębowe to wyjątkowy materiał, który- dzięki swoim właściwościom- daje wiele możliwości obróbki. Wiedza, doświadczenie i odpowiednie procesy technologiczne pozwalają nam wydobyć z drewna dębowego to, co najpiękniejsze i uzyskać bogatą paletę kolorów. Stale pracujemy nad nowymi wzorami i odcieniami podłóg, chętnie podejmujemy się również przygotowania zamówień dopasowanych do indywidualnych wskazówek.

Nasza kolekcja obejmuje podłogi z drewna litego oraz podłogi warstwowe dostępne w różnych wymiarach. Podłogę w każdym kolorze możemy przygotować do ułożenia we wzór jodełki, jodełki francuskiej i węgierskiej. Do wybranej podłogi oferujemy dopasowanie schodów, listew oraz montaż.

Kolory podłóg prezentowanych na naszych zdjęciach mogą różnić się od ich kolorów w rzeczywistości. W celu ułatwienia wyboru, wysyłamy bezpłatne próbki podłóg.

 

PICTORCRATERTUCANAORIONCOLUMBALUPUSLEOPEGASUSLYRASAGITTAOCTANSAQUILASERPENSCETUSDELPHINUSTAURUSDORADOMENSAGRUSDRACOHYDRACYGNUSVELALYNXPAVOMUSCAPERSEUSHERCULESSCORPIUSPHOENIXCENTAURUSWZORY KASETONÓW

Wszystkie wzory kasetonów możemy przygotować w każdym z naszych kolorów.

WZÓR IWZÓR IIWZÓR IIIWZÓR IVWZÓR VWZÓR VIWZÓR VIIWZÓR VIIIWZÓR XHEKSAGONY

JODEŁKI

Podłoga w każdym kolorze może zostać przygotowana do ułożenia we wzór jodełki, jodełki francuskiej i węgierskiej.

jodełkajodełka francuska